Yörük ve kıl çadır özellikleri? Kıl Çadır | Kıl Çadır | Oba Kıl Çadır - Kıl Çadırı - Osmanlı Çadır

Yörük ve kıl çadır özellikleri? Kıl Çadır

Yörük ve kıl çadır özellikleri? Kıl Çadır

Yörük ve kıl çadır özellikleri? Kıl Çadır

Kıl Çadır Özellikleri alternatif ve rakiplerine göre inanılmaz dayanıklı ve pratiktir. Kurulumunun kolaylığı, düşük bütçe ile satın alınabilmesi ve daha bir sürü özellik. Kıl çadır özelliklerini sıraladığımız sayfamızı detaylı olarak incelemenizi tavsiye ederiz.

Kıl çadır sıcak & soğuk geçirmez!

Kıl çadırlar katmanlar halinde kurulumu yapılan yapılardır. Bu katmanlar izolasyon malzemesi de içermektedir. Bununla birlikte keçi kılından yapıldığından ötürü bir güzel özelliği de sıcak havanın içeri aktarılmaması.

Yazın kıl çadırlar son derece serin bir ortamı muhafaza etmektedir. Kesinlikle ne kadar sıcaklık olursa olsun kıl çadır içi son derece serindir.

Kışın soğuk hava ve doğa olaylarına karşı mukavemeti yüksektir. Özel olarak hazırlanan izolasyon malzemesi asla ve asla içeriye bir damla bile geçirmez. Ayrıca yine özelliğinden ötürü soğuk havayı içeriye geçirmez.

Kıl çadır yanar mı ?

Kıl çadırlar yanmaya karşı son derece dayanıklıdır. Bununla birlikte kesinlikle çadırı bile isteye yakmaya çalışılmamalıdır.

Kıl çadır su geçirmez!

Çadırlar özel olarak katman katman yapılmaktadır. Bu katmanlar kıl çadır ve izolasyon malzemelerinden oluşmaktadır. Kesinlikle yağmur ve dolu durumlarında yada kar yağması durumunda su geçirmemektedirler.

Kıl çadır düğün salonu olur mu?

Düğün salonu tabi ki olur bir çok referansımız ile Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerine bir çok kıl çadır düğün salonu kurulumu yaptık.

Kıl çadır nerelerde kullanılır?

Çadırlar bir çok alanda profesyonel ve otantik görünümlü yaşam alanları oluşturmaktadır. Bu yaşam alanlarını sıralamak gerekirse son 5 yıl içerisinde en kurulum yapılan türleri listeleyelim.

 

·         Restoran ve kafeler tarzı mekanlarda kullanılır.

·         Açık hava alanları ve bahçe tarzı  alanlarda kullanılır.

·         Konser alanları ve tiyatro alanları için kullanılır.

·         Atma ve atıcılık ile ilgili olan Osmanlı tarzı istenilen yerlerde kullanılır.

·         Sünnet için salonlarda, mesire alanları ve oturma alanları için kullanılır.

·         Düğün salonları ve yemek verilen alanlarda kullanılır.

 

ETİKETLER: kıl çadır, kıl çadır fiyatları, kıl çadır ne kadar dayanır, kıl çadır özellikleri, Osmanlı çadırı, yörük çadır, kara kıl çadır

Telefon
WhatsApp