oba çadır | Kıl Çadır | Oba Kıl Çadır - Kıl Çadırı - Osmanlı Çadır

oba çadır

oba çadır

oba çadır

Oba çadırı, geleneksel bir mekan olarak hem dışı hem de içiyle insanların ilgisini çeker. Çeşitli renklerde ve desenlerde satılan oba çadırı, aslında iç tasarımıyla da kültürümüzü yansıtır. Osmanlı İmparatorluğu döneminde ve hatta öncesinde Türklerin oba hayatını yaşadığı oba çadırı, artık sadece dış görünüşüyle değil, iç dekorasyonuyla da kültürümüzün bir parçası olduğunu gösterir. Osmanlı motifleri ve kesimleriyle uyumlu oba çadırı üretimi yapan Yörük çadırı ekibimize hayalinizdeki modeli söyleyin, size sadece oba çadırının iç kısmını zevkinize göre tasarlamak kalır.

 

Kıl Çadırının İçini Tasarlayın Ve Kazanın

Türkiye’nin tüm illerine sipariş üzerine kargoyla oba çadırı gönderen firmamız Dokumacılık, çadırınızın dış görünüşünden sorumludur ve üretimde gösterdiği başarı sayesinde bugün sayısız sipariş almaktadır. Siz de oba çadırının içini kendi zevkinize göre tasarlayarak müşterilerinizin sayısını artırabilir, böylelikle kazancınızı da her geçen gün gelişen hızda yükseltebilirsiniz.

 

Hangi Tasarım Kıl Çadırının İçine Uygun?

Özel zevkleriniz varsa, hayalinizde bir oba çadırı tasarlamışsanız, hem işiniz daha kolay olur, hem de ekibimize verdiğiniz sipariş daha hızlı elinize ulaşır. Çünkü ne istediğinizi bilen işletmecilerin elinde amacına çok daha uygun kullanılan oba çadır tarzındaki mekanlar, yenilik isteyen insanları size çekecektir. Oba çadırının iç dizaynı için size sadece zevklerinize güvenmeniz yeterli. Bir müşteri olsaydınız, ne tür bir iç mekanda daha fazla zaman geçirmek isterdiniz? Bunu düşünün. Bu soruya vereceğiniz cevap, hem oba çadırını tercih etmenizin ne kadar doğru bir karar olduğunu size gösterecek, hem de kazancınızı arttırmak için size yol gösterecektir.

 

Oba Çadırının İç Modelleri

Hangi oba çadırı modelleri size hitap ediyor? Bu önemli bir konu. Unutmayın ki; oba çadırının modeli size hitap ettiği kadar müşterilerinize de hitap etmeli. Kendi zevkinize uygun bir mekan açmak elbette sizin en doğal hakkınız, ancak kendi zevkine uygun olmayan bir mekanı tercih etmeyen müşterilerinizin de en tabii hakkı olacaktır. O nedenle toplumsal ortak beğenileri, değerleri, zevkleri ve renkleri incelememiz gerekir. Bu bağlamda oba çadırının iç tasarımını kendi zevkinize uygun dizayn ederken, Türk halkının hoşlanabileceği unsurları dikkate almakta her zaman fayda vardır.

 

Hangi Bölgede Hangi Oba Çadırı?

Osmanlı geleneği olan oba çadırı her bölgede insanların dikkatini çekecek ve işletmenize müşteri bulmakta hiç de zorlanmayacaksınız. Gelir durumuna göre işletmecilik şartlarının da değiştiği semtlerde oba çadırı sizi hemen farklı bir noktaya taşıyacaktır. Geliri yüksek bölgelerde oba çadırı işletmeciliği hem otantik bir hava katacak, hem de yenilik isteyen insanlara yeni bir kapı aralayacaktır. Orta veya düşük gelirli semtlerdeki oba çadırı yatırımınız ise uygun maliyeti nedeniyle sizi üzmeyecektir. Bize ulaşın, yardımcı olalım.

Telefon
WhatsApp