oba çadır | Kıl Çadır | Oba Kıl Çadır - Kıl Çadırı - Osmanlı Çadır

oba çadır

oba çadır

oba çadır

Oba Çadır ürünleri günümüzde birçok bölgede rastlayabildiğimiz ve oldukça farklı amaçlara hizmet eden çadır ürünleri arasında da yer almaktadır. Bahsettiğimiz ürünler birçok kişinin de ilgisini çeken ve görünüş açısından da bir özelliği de sahiptir.

Oba Çadır ürünleri Osmanlı yıllarından beri kullanılan ve yaz aylarında serin olması ve kış aylarında da sıcak tutması, yağmur ve yağış geçirmemesi özellikleri ile bilinen korunma ve oba Çadır ürünleri arasında yer almaktadır.

Yeni işletmenizde yatırım maliyetlerini düşürmek için tercih ettiğiniz kıl çadırı sayesinde yalnızca tasarruflu girişimde bulunmuş olmayacak, aynı zamanda bir Osmanlı geleneği olan kıl çadırı içini de kendi zevkinize göre hatta müşterilerimizin taleplerine göre özenle dizayn edebileceksiniz.

Oba Çadırı en az dışı kadar içiyle de insanların dikkatini çeken geleneksel bir mekan. Çeşitli renkler ve desenlerde satışı gerçekleştirlen oba Çadırı aslında iç kısmıyla insanlara daha çok şey ifade ediyor. Osmanlı İmparatorluğu dönemi ve hatta öncesinde Türklerin Oba hayatını yaşadığı oba Çadırı artık sadece dışıyla değil iç tasarımıyla da kültürümüzün bir parçası olduğunu insanlara hatırlatıyor. Osmanlı motiflerine ve kesimlerine uygun oba Çadırı üretimi yapan ekibine hayalinizdeki modeli anlatın, size sadece oba Çadırı iç kısmını zevkinize göre tasarlamak kalsin.

KIL ÇADIRI İÇİNİ TASARLAYIN, KAZANIN
Türkiye'nin tüm illerine göre sipariş üzerine kargoyla oba Çadırı gönderen Firmamız Dokumacılıkta çadırınızın dış görünüşünden sorumlu ve üretimde gösterdiği başarı sayesinde bugün sayısız sipariş alarak iş hacmini katlamış durumda. Siz de oba Çadırı içini kendi zevklerinize göre tasarlayarak müşterilerinizin sayısını katlayabilir, böylelikle kazancınızı da her geçen gün gelişen hızda artırabilirsiniz.

HANGİ TASARIM KIL ÇADIRI İÇİN UYGUN?
Özel zevklerimiz varsa, hayalinizde bir oba Çadırı tasarlamışsanız, hem sizin işniz daha kolaylaşır, hem de ekinimize verdiğiniz sipariş elinize daha hızlı geçer. Çünkü ne istediğini bilen işletmecilerin elinde amacına çok daha uygun kullanılan oba Çadırı tarzı olan mekanları tercih eden müşterileri de size çekecektir. oba Çadırı iç dizaynı için siz yalnızca zevklerinize güvenin. Bir müşteri olsaydınız, ne tür bir iç mekanda daha fazla zaman geçirirdiniz, bunu düşünün. Bu soruya vereceğiniz cevap, hem oba Çadırı tercihinde ne kadar doğru bir adım attığınızı size gösterecektir, hem de kazancınızı arrtırmak için size ışık tutacaktır.

YÖRÜK ÇADIR İÇİ MODELLERİ
Hangi oba Çadırı modelleri size hitap ediyor, bu önemli bir konu. Unutmayalım ki; oba Çadırı modelinin size hitap etmesi kadar müşterilerinize de hitap etmesi gerekiyor. Kendi zevklerinize uygun bir işletme açmak elbette sizin en doğal hakkınız, ancak kendi zevkine uygun olmayan bir mekanı tercih etmemek de müşterilerinizin en tabi hakkı olacaktır. O nedenle toplumsal ortak beğenileri, değerleri, zevkleri ve renkleri öncelemeniz gerekir. Bu bağlamda oba Çadırı iç tsarımını kendi zevklerinize uygun dizayn ederken, Türk halkının hoşlanabileceği unsurları dikkate almakta her zaman fayda olacaktır.

HANGİ BÖLGEYE HANGİ KIL ÇADIRI?
Osmanlı geleneği olan oba Çadırı her bölgede insanların dikkatini çekecek ve işletmenize müşteri bulmakta hiç de zorlanmayacaksınız. Gelir duruma göre işletmecilik şartlarının da değiştiği semtlerde oba Çadırı sizi hemen farklı bir noktaya taşıyacaktır. Geliri yüksek bölgelerde kıl çadırı işletmeciliği hem otantik bir hava katacak, hem de yenilik isteyen insanlara yeni bir kapı aralayacaktır. Orta veya düşük gelirli semtlerdeki oba Çadırı yatırımınız ise uygun maliyeti nedeniyle sizi üzmeyecektir. Bize ulaşım, yardımcı olalım.

Telefon
WhatsApp